Przejdź do treści
Centrum Terapii Dzieci i Niemowląt

Jesteśmy po to, by wspierać rozwój Twojego dziecka!

jak cwiczyc z dzieckiem
Witaj w naszej Poradni!
FIZJO-PEDIATRIA
Fizjo-pediatria to miejsce gdzie z troską, kompleksowo i skutecznie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Jesteśmy zespołem wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów, oddanych swojej pracy i holistycznie patrzących na naszych pacjentów. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i interdyscyplinarnie, stosując wiele nowoczesnych i skutecznych metod i dopasowując je do możliwości i potrzeb swoich pacjentów. Skupiamy się nie tylko na eliminowaniu problemów fizycznych, ale również na rozwoju psychoruchowym i ogólnym dobrostanie naszych pacjentów i ich rodzin. Wspieramy Rodziców na drodze rozwoju ich maluchów tak by mogli poczuć się pewniej w tej nowej roli i czerpać z niej żywą radość bez niepotrzebnych zmartwień.
Opinie o naszych terapeutach
Doskonała
Na podstawie 58 opinii
Kris Kosyk
Kris Kosyk
2024-06-03
Gorąco polecam ten ośrodek. Mój syn Marko uczęszczał do pani Kashi na fizjoterapię. Pani Kashya to wspaniały specjalista i wspaniała osoba - profesjonalna, spokojna, uprzejma, bardzo dobrze buduje kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicami. Gorąco polecam również logopedę Olę - dzięki niej nasz synek w końcu zaczął mówić
Karolina Łysik
Karolina Łysik
2024-02-06
W Fizjo-Pediatrii bylismy pod opieką Pani Katarzyny Słyszko. To za co cenimy prowadzoną przez nią terapię to przeprowadzenie dokładnego wywiadu oraz trafną diagnozę, rzetelną wiedzę, podejście do dziecka zachęcające do podejmowania wspólnych aktywności, zwrócenie uwagi na ważne aspekty rozwoju ale również zaopiekowanie zestresowanego rodzica, wsparcie w początkach bycia Rodzicem, zachęcenie do pracy i nie rozliczanie z popełnianych błędów. Polecamy ;)
Marta Gocławska
Marta Gocławska
2024-01-09
Bardzo polecam zajęcia z niemowlakami z napięciami oraz asymetrią! profesjonalne podejście do małych pacjentów oraz cudowna pani Kasia!! Mojej córeczce bardzo pomogła.
Tomasz Janeczek
Tomasz Janeczek
2024-01-08
Bardzo polecamy to miejsce. Znakomici specjaliści, kameralna atmosfera i fachowa opieka. Już po pierwszej wizycie u p.Agnieszki Gajownik kolki naszej 6-tygodniowej córci ustały, a jakość naszego życia zdecydowanie sie poprawila :) Serdecznie polecamy
Kinga Król
Kinga Król
2023-11-14
Pani Agnieszka Gajownik jest cudowna, ma świetne podejście do niemowląt. Pomogła nam ze spięciem barkowym u naszego niemowlaka. Na pierwszej wizycie zrobiła bardzo wnikliwy wywiad od ciąży przez poród do tego co nas niepokoi. Po 3 miesiącach doczekaliśmy się wizyty w CZD na NFZ i tamtejsza ordynator oddziału na kwalifikacji powiedziała, że trafiliśmy na bardzo mądrego fizjoterapeutę co się rzadko zdarza. Nie miała z czym nas przyjmować i zdrowych i uśmiechniętych odesłała do domu. Polecam Panią Agnieszkę całym sercem ❤️
Anastasia Sorba
Anastasia Sorba
2023-09-22
Świetna fizjoterapia, profesjonalna , ogromna wiedza. Bardzo dziękuję za zaopiekowanie się naszą córką i wszystkie wskazówki.
Kinga Rokicka
Kinga Rokicka
2023-09-05
Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę Gajownik, która od ponad 7 miesięcy ćwiczy z naszym synem prawie co tydzień. Trafiliśmy do niej, gdy nasz maluch sprawiał wrażenie trochę przekrzywionego co później potwierdził lekarz. Pod okiem Pani Agnieszki udało się nam wyćwiczyć dużo słabszą stronę i zapobiec poważniejszym konsekwencjom asymetryczności. W porównaniu do fizjoterapeutów na nfz u których mieliśmy okazję bywać w ogóle nie ma prównania. Na ćwiczeniach jest miło i przyjemnie, oboje z partnerem sami się na nich przy okazji relaksujemy. Nawet ciężkie, trudne i męczące rzeczy udaje się przećwiczyć z naszym bąblem bez większych krzyków czy niezadowoleń nawet jak ma gorszy dzień, a ćwiczenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb mojego dziecka. Z pomocą Pani Agnieszki widać, że nasze dziecko rozwija się i osiąga kolejne kroki milowe i pod jej okiem wiem że się nie będzie cofał (co miało miejsce gdy uczęszczaliśmy do innego, publicznego ośrodka). Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak życzliwą i sympatyczną osobę, której udało się nawiązać taki wspaniały kontakt z naszym dzieckiem. Polecam ją z czystym sumieniem.
Marcin Soliwoda
Marcin Soliwoda
2023-08-11
Polecam pod każdym względem Pani Kasia profesjonalne podejście
Fizjo-Pediatria
Kontakt z nami
Złapani przy pracy