Anna Woźniak

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Specjalizuję się w rehabilitacji wad postawy, ale żadne wyzwanie nie jest mi straszne. Uwielbiam pracować również z pacjentami neurologicznymi i pacjentami z wadami genetycznymi. Od dziecka trenowałam taniec towarzyski, a aktywność fizyczna od zawsze była moją pasją, więc w swojej pracy staram się nią zarażać dzieci. Pracuję również jako trener sportu osób z niepełnosprawnościami jakim jest FrameRunning. Uważam, że praca z tak niesamowitym pacjentem jakim jest dziecko powinna być oparta na zaufaniu, współpracy, kreatywności i dobrej zabawie. Wierzę, że każde dziecko ma w sobie potencjał, my tylko czasem musimy mu nadać odpowiedni kierunek. Fizjoterapia dziecięca nie jest dla mnie jedynie pracą, to przede wszystkim ogromna pasją. Ta pasja napędza mnie do tego by, każdego dnia się rozwijać w tej działce i tak jak dziecko, nigdy nie stawać w miejscu.

Ukończyłam kurs masażu o profilu rozszerzonym, kurs rozluźniania mięśniowo-powięziowego w pediatrii, FM1, kurs komunikacji z pacjentem oraz uczestniczyłam w wielu szkoleniach, konferencjach i praktykach skierowanych na fizjoterapię pediatryczną.

W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, biegać, jeździć na rowerze, spacerować po lesie i tańczyć. Czasem jednak potrzebuję odpocząć z kubkiem kawy i ulubioną książką. Największą radość sprawia mi pomaganie innym, spędzanie wartościowego czasu z ludźmi, których kocham i dzielenie się uśmiechem, którego zawsze mam pod dostatkiem.