Terapeuci

Katarzyna Słyszko

Jestem absolwentką magisterskich studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz podyplomowych studiów „Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka”.

Agnieszka Jasińska

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Agnieszka Gajownik

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii na Akademi Wychowania Fizycznego im.
Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej i Dogoterapii.

martynka

Martyna Koprjaniuk

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i rehabilitacji wad postawy. W swojej pracy towarzyszę dzieciom w ich rozwoju, kierując go na właściwe tory. 

Bartłomiej Kursa

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Zajmuje się fizjoterapią dzieci, terapią wad postawy oraz treningiem motorycznym i funkcjonalnym.

Monika Wolska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.
Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na WUM.  

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna 

Jestem absolwentką studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praca z kobietami to moja pasja i misja. W terapii najbardziej zależy mi na pomaganiu mamom, które borykają się z różnymi dolegliwościami i bólami podczas ciąży , w trakcie połogu i opieki nad niemowlęciem.

Ewa Szymczyk

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie Zawodowe zdobywałam w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale neurologicznym oraz wieku rozwojowego pracując z dziećmi z mpd oraz niemowlętami.