Terapeuci

Katarzyna Słyszko

Jestem absolwentką magisterskich studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz podyplomowych studiów „Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka”.

Magdalena Florczak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Wojskowo-Lekarskim, gdzie w 2015 r. uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. 

Agnieszka Jasińska

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Monika Wolska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.
Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na WUM.  

Joanna Gawrylczyk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, fizjoterapeutka dzieci i niemowląt. Szczególne obszary zainteresowań to wady postawy u dzieci oraz wspomaganie rozwoju ruchowego niemowląt. 

Barbara Giel

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale Fizjoterapii oraz Terapeutą Integracji Sensorycznej wg Ayres. W swojej pracy staram się łączyć ćwiczenia z zabawą. 

Aneta Kowalczyk

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii. Od 2015 roku pracuję w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Daje mi to ogromną radość i satysfakcję, a postępy w terapii motywują do dalszego działania i rozwoju.

Bartłomiej Kursa

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Zajmuje się fizjoterapią dzieci, terapią wad postawy oraz treningiem motorycznym i funkcjonalnym.

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna 

Jestem absolwentką studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praca z kobietami to moja pasja i misja. W terapii najbardziej zależy mi na pomaganiu mamom, które borykają się z różnymi dolegliwościami i bólami podczas ciąży , w trakcie połogu i opieki nad niemowlęciem.