Terapeuci

Katarzyna Słyszko

Jestem absolwentką magisterskich studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz podyplomowych studiów „Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka”.

Agnieszka Jasińska

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Agnieszka Gajownik

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii na Akademi Wychowania Fizycznego im.
Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej i Dogoterapii.

Bartłomiej Kursa

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Zajmuje się fizjoterapią dzieci, terapią wad postawy oraz treningiem motorycznym i funkcjonalnym.

Anna Woźniak

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Specjalizuję się w rehabilitacji wad postawy, ale żadne wyzwanie nie jest mi straszne. Uwielbiam pracować również z pacjentami neurologicznymi i z wadami genetycznymi. 

Anna Chojdak

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magistrem fizjoterapii,
terapeutą Integracji Sensorycznej oraz terapeutą metody FITS.

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna 

Jestem absolwentką studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praca z kobietami to moja pasja i misja. W terapii najbardziej zależy mi na pomaganiu mamom, które borykają się z różnymi dolegliwościami i bólami podczas ciąży , w trakcie połogu i opieki nad niemowlęciem.

00A90C78-CCBA-4322-AA46-E9256EB8F34C2

Aleksandra Łuczyńska

Neurologopeda

Jestem absolwentką 5- letnich studiów Logopedycznych na APS w Warszawie oraz „Neurologopedii ze wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka” na Uczelni Łazarskiego. Specjalizuję się w terapii niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Zajmuję się problemami w porozumiewaniu się i karmieniu.