Terapeuci

Katarzyna Słyszko

Jestem absolwentką magisterskich studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz podyplomowych studiów „Wczesnej Interwencji i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka”.

Agnieszka Jasińska

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Agnieszka Gajownik

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii na Akademi Wychowania Fizycznego im.
Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Integracji Sensorycznej i Dogoterapii.

IMG-1419 (1)

Martyna Koprjaniuk

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i rehabilitacji wad postawy. W swojej pracy towarzyszę dzieciom w ich rozwoju, kierując go na właściwe tory. 

Bartłomiej Kursa

Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Zajmuje się fizjoterapią dzieci, terapią wad postawy oraz treningiem motorycznym i funkcjonalnym.

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna 

Jestem absolwentką studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praca z kobietami to moja pasja i misja. W terapii najbardziej zależy mi na pomaganiu mamom, które borykają się z różnymi dolegliwościami i bólami podczas ciąży , w trakcie połogu i opieki nad niemowlęciem.

Anna Chojdak

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magistrem fizjoterapii,
terapeutą Integracji Sensorycznej oraz terapeutą metody FITS.

Małgorzata Golik

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. W swojej pracy bazuję na rzetelnej analizie ontogenezy i rozwoju niemowląt zgodnie z aktualną wiedzą z zakresu neurologii, ortopedii i fizjoterapii. W terapii łączę metody neurorozwojowe takie jak NDT Bobath oraz metodę Vojty, uzupełnione o pracę strukturalną i terapię manualną dedykowaną dla małego Pacjenta.

Aleksandra Łuczyńska

Neurologopeda

Jestem absolwentką 5- letnich studiów Logopedycznych na APS w Warszawie oraz „Neurologopedii ze wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka” na Uczelni Łazarskiego. Specjalizuję się w terapii niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Zajmuję się problemami w porozumiewaniu się i karmieniu.