Cennik

obowiązujący od 1.04.22

Terapie

Usługa
Cena
Rehabilitacja ruchowa dzieci i niemowląt
140zł / 45min, 170zł / 60min
Integracja Sensoryczna
140zł / 45 min
Pakiet 8 wizyt
130zł / 45min (1040zł), 160zł / 60min (1280zł)
Plastrowanie (kinesiotaping)
30-50 zł, gratis do terapii
Rehabilitacja W Domu pacjenta
od 190zł / 45min. (cena ustalana indywidualnie, w zależności od odległości od gabinetu)
Terapia grupowa
45zł/45 min (przy trzech i więcej uczestnikach zajęć), 70zł/45min (przy dwóch uczestnikach zajęć)
Terapia metodą Therasuit
1600zł / 5 dni / 2 godz dziennie
Badanie stóp oraz indywidualne dopasowanie termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB MEDICAL
320zł / 45min

Diagnoza

Usługa
Cena
Diagnostyka fizjoterapeutyczna
170 zł / 60 min
Diagnoza integracji sensorycznej (SI) z wydaniem pisemnej opinii o dziecku
450 zł / 3x45min + opis
Wydanie pisemnej opinii / przygotowanie zaświadczenia / przygotowanie zestawu ćwiczeń domowych
100 zł

PAKIETY do wykorzystania w 10 tygodni

Usługa
Cena
8 x terapia indywidualna po 45 minut
1040 zł (8 terapii x 130zł)
8 x terapia indywidualna po 60 minut
1280 zł (8 terapii x 160zł)

Regulamin korzystania z zajęć w gabinecie Fizjo-Pediatria

 1. Przed Terapią Przed terapią upewnij się, że mały pacjent jest do niej gotowy i nie zagraża ona bezpieczeństwu jego i innych. W szczególności nie będziemy mogli przyjąć małego pacjenta, który: a. ma oznaki infekcji (gorączka, uporczywy kaszel)b. jest niedysponowany (urazy, rany uniemożliwiające terapię, wyjątkowo złe samopoczucie)
 2. Opłaty Opłaty za zajęcia są dokonywane każdorazowo gotówką za odbyte zajęcia lub przelewem na podstawie wystawionej faktury za cykl zajęć. Rachunki adresowane bezpośrednio do Fundacji są wystawiane w dniu pierwszej terapii z góry za miesięczny cykl terapii i przesyłane do Fundacji.
 3. Pakiet. Istnieje możliwość wykupienia Pakietu minimum 8 zajęć w cenie 130 zł za terapię. Pakiet należy wykorzystać w ciągu 10 tygodni i z góry ustalić harmonogram zajęć.
 4. Odwołanie terapii

Zawsze można odwołać terapię jednak prosimy aby Opiekun dziecka był zobowiązany do poinformowania Centrum o nieobecności dziecka na terapii w ustalonym terminie. :

 • Opiekun ma prawo odwołać zajęcia nie później niż do godziny 17.00 dnia poprzedzającego planowaną wizytę i nie wiąże się to z  ponoszeniem dodatkowych kosztów.
 • W  przypadku braku informacji o nieobecności lub odwołania  zajęć po 17.00 dnia poprzedzającego wizytę i tego samego dnia opiekun będzie obciążany kwotą w wysokości 50% ceny terapii (tj.70zł) – nie dotyczy płatności w formie pakietów.
 • W  przypadku braku informacji o nieobecności lub odwołania  zajęć po 17.00 dnia poprzedzającego wizytę i tego samego dnia opiekun będzie obciążany kwotą w wysokości 50% ceny terapii z pakietu (tj.65zł)
 • W przypadku dłuższych okresów nieobecności dziecka prosimy o wcześniejszą informację (1-2 tygodnie wcześniej).W przypadku choroby dziecka lub innych wydarzeń istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia tego okresu o 2 tygodnie.
 • O planowanej nieobecności opiekun może poinformować telefonicznie, sms lub osobiście. Bezpośredni kontakt telefoniczny  pn – pt 12:00-19:00 , w sytuacji odwoływania tego samego dnia od 12:00; w sobotę 8:30 do 12:30.
 • Gabinet nie ma obowiązku przypominania o zaplanowanej terapii, której data i godzina została wcześniej uzgodniona z opiekunem.
 1. Odwołanie terapii przez Terapeutę :

W przypadku odwołania zajęć przez terapeutę w dniu zaplanowanej terapii, w pierwszej kolejności staramy się zagwarantować dziecku zastępstwo u innego terapeuty, a jeśli nie jest to możliwe proponujemy najbliższy termin odrobienia zajęć.

 • Jeśli terapeuta odwoła swoje zajęcia po godzinie 17.00 dnia poprzedzającego wizytę lub w dniu wizyty, wtedy jego pacjenci, którym odwołamy terapię, będą mogli w najbliższym czasie bezpłatnie odwołać tego samego dnia lub po 17.00 dnia poprzedzającego wizytę  zajęcia u tego terapeuty.

5. Czas trwania pojedynczej terapii:

Zajęcia trwają 45 minut. W przypadku spóźnienia opiekuna zajęcia nie są przedłużane. W przypadku spóźnienia terapeuty – ma on obowiązek odrobić ten czas tego samego dnia lub wydłużyć zajęcia w następnym terminie. W związku z funkcjonowaniem gabinetu w systemie terapii 45-minutowych gabinet zastrzega sobie prawo do odmówienia terapii 60-minutowej ze względu na niedostępność sal lub czasu terapeuty. W pierwszej kolejności przyjmujemy zapisy na terapie 45-minutowe.

6. Pamietaj !

Dla uzyskania efektów w terapii dziecka potrzebna jest regularność zajęć, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wyznaczyć możliwie najszybszy termin odrobienia zajęć i nie tracić ciągłości terapii.

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i jest dla mnie zrozumiały.