Przejdź do treści
Maria Sokołowska
fizjoterapia kobiet warszawa
Maria Sokołowska - ZnanyLekarz.pl
O mnie:

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną. Pracuje z kobietami ciąży, po porodzie, a także zajmuje się dolegliwościami takimi jak bolesne miesiączki, bolesne współżycie czy nietrzymanie moczu. Pomagam kobietom wrócić do swojego ciała i nauczyć się dbać o siebie, znajdując równowagę między aktywnością a odpoczynkiem na co dzień.

Uwielbiam pracować z kobietami – podziwiam je za ich wytrwałość, siłę oraz determinację w dźwiganiu trudów codziennego życia. W gabinecie staram się jak najszybciej znaleźć techniki, które skutecznie pomogą w leczeniu dolegliwości. Jestem uśmiechnięta, pogodna i bardzo lubię prace ze swoimi pacjentami. W fizjoterapii kieruje się połączeniem technik terapii powięziowej i manualnej z indywidualnie prowadzonymi ćwiczeniami.

W życiu prywatnym jestem mamą trójki energicznych dzieci, posiadaczką dwóch równie wesołych kotów oraz ogromną pasjonatką psychologii i psychosomatyki. Uwielbiam góry, wodę i las, a w przeszłości 12 lat chodziłam do szkoły muzycznej.

Zapraszam do gabinetu kobiety przygotowujące się do ciąży, w ciąży, po porodzie, borykające się z problemami ze strony mięśni dna miednicy, tj. endometrioza, bolesne miesiączki, nietrzymanie moczu.
Jestem tu po to aby dbać o Twoje zdrowie!